Gliwice: Bezpłatne spotkania dla mam w BIBLIOFORUM

0
130

Zapraszamy wraz Klubem Przedsiębiorczych Mam w Gliwicach do BIBLIOFORUM na bezpłatne spotkania dla mam, które chcą łączyć aktywność zawodową i rozwój osobisty z wychowywaniem dzieci. Podczas każdego spotkania zdobędziesz wiedzę jak zadbać o siebie samą, zyskasz motywację i inspirację do działania, ale także poznasz inne mamy w podobnej sytuacji do Twojej.

Gościnią specjalną najbliższego spotkania będzie MAGIS Agnieszka Macyk – z wykształcenia pedagog resocjalizacyjny i pedagog rodziny.

Prowadzenie spotkania:

Aleksandra Ploch Garczarek – Pomaganie, Pasja, Edukacja – liderka Klubu Przedsiębiorczych Mam w Gliwicach

Biblioforum, ul. Lipowa 1 (CH FORUM)

20 marca godz. 16.00

Wstęp bezpłatny. Możesz przyjść z dzieckiem

Agnieszka Macyk – z wykształcenia pedagog resocjalizacyjny i pedagog rodziny. Certyfikowany Coach Trener i Mówca Maxwell Leadership Certified Team, certyfikowany trener FRIS® oraz certyfikowany trener inteligencji emocjonalnej, master trener metody „Biegun” w Fundacji Marka Kamińskiego oraz certyfikowany trener Kompasu Kariery. Jej pasją i misją jest przede wszystkim towarzyszenie i wspieranie w odkrywaniu w ludziach potencjału, by realizowali swoje pasje i marzenia i dzięki temu, by budowali świadome życie, nie tylko pełne sukcesów, ale by miało ono znaczenie. Jej ulubione motto to „Chcę zmieniać świat czyniąc dobro, z właściwymi ludźmi w odpowiednim czasie”, które pochodzi z jej ulubionej książki Johna Maxwella „Świadome życie”.

Klub Przedsiębiorczych Mam jest projektem społecznym realizowanym przez Fundacja Rodzic w mieście.

Klub Przedsiębiorczych Mam w Gliwicach

info: Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here