GKS Gwarek Ornontowice: WRACAMY NA ŚCIEŻKĘ ZWYCIĘSTWA !

0
197

Warta Zawiercie 0 – 1 Gwarek Ornontowice

Po dwóch porażkach nastroje w drużynie nie były najlepsze, do tego przyplątało się zmęczenie wiosenne widoczne już na treningach, na szczęście zauważyli to trenerzy i odpowiednio ustawili taktykę pod bardzo szybkich zawodników Warty. Zamiast się z nimi ścigać czekaliśmy na nich wykorzystując każdą nadążającą się okazję do kontrataku. Po jednym z nich wykonywaliśmy rzut różny, który na bramkę zamienił Jakub Sewerin.

W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze dwa groźne wypady, ale dogodnych sytuacji nie zamieniliśmy na bramkę. W całej pierwszej połowie zdecydowaną przewagę posiadali gospodarze jednak dzięki ofiarnej grze naszego zespołu na zegarze boiskowym po stronie Warty ciągle widniało zero.

Druga połowa wyglądała podobnie z tym, że dużo pozytywnej energii do naszej gry wnieśli zawodnicy rezerwowi, dzięki czemu gra się wyrównała. W drugich 45 minutach, tego w sumie nie najpiękniejszego widowiska, na uwagę zasługują zaledwie trzy minuty, które mogły rozstrzygnąć losy tego pojedynku: 83, 84 – rzut rożny i strzał Majeranowskiego, po którym piłka po rękach brakarza trafiła w poprzeczkę i zaraz kolejny rzut rożny, po którym piłka uderzona głową przez Miłka również trafiła w poprzeczkę – powinno być po meczu! 89 – piłkarze Warty mogli doprowadzić do wyrównania – w tym przypadku to nasz zespół uratował słupek.

W Wielką Sobotę na stadion w Ornontowicach zawita Sarmacja Będzin

Info: GKS Gwarek Ornontowice