W dniach 23-24.11.2019 w Szczecinie odbył się XII Międzynarodowy Turniej o Puchar Skorpiona . W turnieju brało udział 126 zawodników i zawodniczek z 9 państw, Litwy, Danii, Norwegii, Ukrainy, Niemiec, Izraela , Litwy, Białorusi , Słowacji i Polski .

Walki stały na wysokim poziomie .Wielu medalistów i medalistek Mistrzostw Europy różnych grup wiekowych nie wspominając o Mistrzach swoich krajów .

W turnieju wystąpiły dwie pięściarki Gardy Gierałtowice Milena Mandziej waga 50 kg oraz reprezentująca w tym turnieju barwy Kadry Narodowej Izabela Rozkoszek waga 54 kg.W walce finałowej Milena Mandziej po bardzo dobrej walce pokonała 2-1 Mistrzynię Ukrainy Valerie Tepis.Izabela Rozkoszek skrzyżowała rękawice z aktualną Mistrzynią Ukrainy Vovk Kaziną.
.
Zawodniczka z Ukrainy w przeszłości była medalistką Mistrzostw Europy!Iza po bardzo zaciętym pojedynku zwyciężyła swoją rywalkę jednogłośnie na punkty 3-0!Tym samym Milena i Iza stanęły na najwyższym stopniu podium zdobywając pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych🥇🥇🇵🇱

Swój debiut w narożniku Kadry Narodowej Juniorek zanotował trener Gardy Adam Spiecha . Razem z Mariuszem Koperskim są asystentami pierwszego trenera Kadry Narodowej Juniorek Tomasza Dylaka.

Dziękujemy Marcinowi Stankiewiczowi i BKS Skorpion Szczecin za zaproszenie , gratulujemy świetnej organizacji turnieju

!Wyjazd współfinansowany z Budżetu Gminy Gierałtowice oraz dzięki prywatnym sponsorom , którym serdecznie dziękujemy za wsparcie!

info: garda gierałtowice