WAKACYJNA POCZTÓWKA Z GIERAŁTOWIC Z CYRKIEM VEGAS W ROLI GŁÓWNEJ.

 

Z całą pewnością wydarzenie, którego byliśmy świadkami można skomentować tylko w jeden sposób:

Wspaniały pomysł na wakacyjną nudę zaproponowali mieszkańcom Gierałtowic i sąsiednich miejscowości gospodarze Gminy Gierałtowice za sprawą wspomnianej grupy artystów. Było zabawnie, a program można opatrzyć słowem super plus.

Najmłodsi nie zapomną wspaniałego klowna, który bawił do łez, a już na samym początku programu występ duetu akrobatów mógł od samego podziwiania występu przyprawić publiczność o zawrót głowy, chwilami można było odnieść wrażenie, że przyciąganie ziemskie przestało istnieć. Artystka w tańcu na linie pokazała kunszt najwyższej klasy, podobnie jak treserzy koni, przeuroczych piesków czy gołębi.

Można się było wzruszyć podczas pokazu tresury wielbłąda. Nikt pewnie nie mógł przypuszczać, że  ogromne zwierze potrafi w tak niezwykle czuły sposób żegnać się z publicznością.

Gwoździem programu była niewątpliwie możliwość przejażdżki na wspomnianym wcześniej wielbłądzie, (chętnych nie brakowało), zaś w przerwie najmłodsi mieli okazję do zapoznania się ze sporym dmuchańcem.

Wspaniały program, i z pewnością zdjęcia nie oddadzą tych wartości, które publiczność przeżyła na żywo.

Warto jednak wspomnieć o tym wydarzeniu także z tego powodu, że Gierałtowice raczej nie cierpią na nadmiar imprez kulturalnych, a wypełniona po brzegi widownia cyrkowego namiotu była żywym przykładem potrzeb mieszkańców naszej miejscowości.

Szukacie pomysłu  na nudę, koniecznie szukajcie kontaktu z cyrkiem Vegas. Ostre granie połączone z dobrą zabawą i sztuką cyrkową na najwyższym poziomie murowane.

 

materiał: Tadeusz Puchałka