Gierałtowice: Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na Kurę Wielkanocną!

0
360

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Kura Wielkanocna” został rozstrzygnięty!

Zgodnie z wielkanocną tradycją GOK w Gierałtowicach zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci. Tegoroczny temat to „Kura Wielkanocna”- praca przestrzenna, rzeźba wykonana dowolną techniką. Podobnie jak w latach poprzednich, konkurs rozpisano na trzy kategorie wiekowe. Otrzymaliśmy od Was blisko 60 prac konkursowych!

 

Powołana przez organizatora komisja konkursowa oceniała pomysłowość, technikę i różnorodność oraz nowatorskie pomysły, nakład własnej pracy, estetykę i staranność oraz ogólne wrażenie.

Po długich naradach jury wybrało zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej, bez wątpienia, był to trudny wybór. Dla przypomnienia prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych – pierwsza dla przedszkolaków, druga klasy I-III SP, trzecia IV-VIII.

A oto lista zwycięzców:

 I Kategoria (przedszkole)

Emilia Różańska (I miejsce)

Antoni Sekuła (II miejsce)

Miłosz Kujawa (III miejsce)

II kategoria (I-III klasy SP)

Maja Balcerak (I miejsce)

Patrycja Mitko  i Tomasz Miara (II miejsce)

Zofia Giersz i Wiktoria Wołkowicz (III miejsce)

III kategoria (IV-VIII klasy SP)

Michelle Szeląg (I miejsce)

Magdalena Dryś i Magdalena Frydrych (II miejsce)

Julia Mansfeld (III miejsce)

Wyróżnienia:

Alysja Szymańska, Maja Hudziak, Aniela Liszka

Tradycją konkursu plastycznego było uroczyste ogłoszenie laureatów podczas Kiermaszu Wielkanocnego. Niewątpliwie pandemia wymogła na nas zmianę formuły i rezygnację z odświętnej oprawy. Nagrody zostaną wręczone indywidualnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Ze względu na wchodzące od soboty (20.03) obostrzenia, nie będzie też wystawy. Prace będzie można podziwiać online- na naszej stronie internetowej: gok.gieraltowice.pl. Proszę śledzić naszą stronę internetową oraz fb, z pewnością wkrótce pojawi się kolejny konkurs.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

info: wieści gminy gierałtowice