Gierałtowice/Kielce: Rekord Polski w liczbie osób wspólnie trenujących boks

0
662

W Kielcach ustanowiono rekord Polski w liczbie osób wspólnie trenujących boks

W stolicy województwa świętokrzyskiego w dniach 10-11.06.2022 odbyły się Międzynarodowe Targi Boksu połączone z Forum Boksu Olimpijskiego i Ogólnopolskim Dniem Boksu.

Podczas Międzynarodowych Targów Boksu ustanowiono rekord Polski w liczbie osób jednocześnie ćwiczących boks we wspólnym treningu na żywo!
W sobotnim wydarzeniu uczestniczyło 534 zawodników i zawodniczek.
Trening prowadzili Grzegorz Skrzecz, Zbigniew Raubo oraz Wojciech Bartnik.

Wśród trenujących w sobotnie popołudnie byli między innymi Andrzej Gołota, Tomasz Adamek, Paweł Skrzecz, Albert Sosnowski, Łukasz Ròżański, Andrzej Wawrzyk i wielu innych byłych utytułowanych bokserów.

Nie zabrakło obecnych reprezentantów Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, w tym medalistów Mistrzostw Świata i Europy. Wraz z nimi trenowali poszczególni selekcjonerzy. Do Kielc przyjechały także kluby z całej Polski w tym pięściarki Gardy Gierałtowice Izabela Rozkoszek,Małgorzata Pępek,Maria Pępek ,Roksana Hajduk.

Odbyły się również m.in. Kwadrans z Mistrzami, pojedynki na 4 ringach, bloki szkoleniowe dla instruktorów i trenerów PZB oraz sędziów i delegatów PZB.
Serdecznie dziękujemy Prezesowi PZB Panu Grzegorzowi Nowaczkowi za zaproszenie i gratulujemy wspaniałej organizacji kolejnej imprezy !

info: garda gierałtowice