GierałtowiceSport i rekreacja

Garda Gierałtowice: Remigiusz Skoczyński najlepszym zawodnikiem w XXII Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im.Szyińskiego i Chudego

Remigiusz Skoczyński najlepszym zawodnikiem XXII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im.Szyińskiego i Chudego Częstochowa 2018

W dniach 15-16.09.2018 w Częstochowie odbył się XXII Międzynarodowy Turniej Bokserski im.Szyińskiego i Chudego.

Na starcie stanęli pięściarze z Ukrainy,Białorusi,Irlandii i Polski.Gardę Gierałtowice reprezentowało dwóch pięściarzy junior 75 kg Remigiusz Skoczyński i senior 64 kg Mateusz Wuzik.

Remigiusz Skoczyński w walce półfinałowej pokonał jednogłośnie na punkty zawodnika klubu Górnik Wieliczka Mateusza Stachurę 3-0.

W walce finałowej Remik pokonał w 2 rundzie przez RSC zawodnika klubu Górnik Sosnowiec Mateusza Maciąga tym samym zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej!

Drugi zawodnik Gardy Mateusz Wuzik w walce finałowej skrzyżował rękawice z wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski Mateuszem Rudnickim z klubu Wisłok Rzeszów.

Po bardzo dobrym i wyrównanym pojedynku stosunkiem głosów 2-1 zwyciężył Rudnicki.

Miło nam poinformować że najlepszym zawodnikiem XXII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im.Szyińskiego i Chudego jury wybrało Remigiusza Skoczyńskiego !

Remikowi serdecznie gratulujemy kolejnej już nagrody indywidualnej!

Info: Garda Gierałtowice