FC Knurów: Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ju Jitsu – sukcesy juniorów

W niedzielę 3 grudnia w Mysłowicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska Ju Jitsu Ne Waza.

Fight Club Knurów reprezentowało 4 młodych zawodników: Wiktoria Kamieniak, Alicja Stypułkowska, Oliwia Sieprawska oraz Krzysztof Sieprawski.

Po bardzo wielu zaciętych bataliach nasi zawodnicy przywieźli do Knurowa wór medali.

Wiktoria Kamieniak zdobyła złoty medal w kategorii wagowej -52 kg oraz srebro w kategorii -63 kg, Alicja Stypułkowska wywalczyła srebro w kategorii -57kg, Krzysztof Sieprawski zdobył pierwsze miejsce oraz złoty medal w kategorii -42 kg a jego siostra Oliwia Sieprawska wywalczyła srebrny medal w wadze -36 kg !