Grudzień pełen świątecznych atrakcji!

Podróż do krainy pierników, prezentów i zabawy, a także spotkania z Mikołajem
i choinki do wygrania! W grudniu Europa Centralna zaprasza na liczne atrakcje dla rodzin, które umilą przedświąteczne przygotowania!

6 grudnia – spotkaj Świętego Mikołaja

6 grudnia do Europy Centralnej przyjedzie Święty Mikołaj. Jego tron stanie na głównym placu naszego Centrum – w pobliżu lodziarnio-kawiarni Grycan. Każde dziecko zdradzi mu swoje życzenie, zapozuje do wspólnego zdjęcia i odbierze słodki upominek – Mikołaja z czekolady. Ulubieńca dzieci będzie można spotkać od godz. 14.00 do 20.00.

7-8 i 15-16 grudnia – odkryj świąteczną krainę!

Upiecz pachnące pierniki

Europa Centralna zamieni się w świąteczną krainę pierników, prezentów i zabawy. Każdy uczestnik otrzyma bilet, który będzie kasowany na trzech stacjach. Na pierwszej, „Wypiekowo”, dzieci otrzymają pyszne ciasto piernikowe gotowe do uformowania,
a następnie wytną ulubiony kształt wybraną foremką.

Odwiedź fabrykę ozdób świątecznych

Kolejnym przystankiem będzie „Ozdobnikowo”. Dzieci znajdą tutaj dekoracje, którymi ozdobią pierniki. Dzięki dodatkowym materiałom zapakują je na prezent lub ozdobę na choinkę. 15 i 16 grudnia „Ozdobnikowo” zajmie się również produkcją drobnych stroików
i bombek świątecznych, które mali uczestnicy zabiorą do domu.

Graj o nagrody

Na trzeciej stacji – „Prezentowo” – zaprosimy dzieci do świątecznych zabaw, quizów i konkursów, między innymi skakania na girlandzie, rozpoznawania kolęd czy na najdłuższy łańcuch. Nagrodami będą czekoladowe mikołaje, słodycze i naklejki odblaskowe. Po zakończeniu zabawy, zawiadowca skasuje bilety, a każdy uczestnik otrzyma imienny dyplom świąteczny! Strefy zabawy będą czynne w godzinach 11:00 – 19:00.

19-21 grudnia – wygraj choinkę!

Tuż przed świętami zaprosimy do zabawy, w której będzie można wygrać świąteczne choinki. Osoby, które okażą paragon za minimum 150 zł, otrzymają specjalny numerek. Uczestnicy o każdej pełnej godzinie będą odpowiadali na nietypowe świąteczne pytania. Trzy osoby z najlepszymi wynikami wygrają świąteczne drzewka. Konkursy będą odbywały się w godzinach 12:00 – 20:00.

Odwiedźcie nas w tym czasie całą rodziną i wspólnie bawmy się i świętujmy!

Info:europacentralna.eu