Strażak Sam ! 11-14 kwietnia!

Spotkanie z najsłynniejszym strażakiem na świecie, warsztaty, konkursy i lekcje dla najmłodszych. Poza tym świąteczna strefa oraz prezenty za zakupy! Między 11 a 14 kwietnia trzeba odwiedzić nasze Centrum! Na wszystkich dorosłych czeka akcja paragonowa. Za to dzieci w ostatni weekend przedświąteczny spotkają się z bohaterem słynnej bajki „Strażak Sam” oraz prawdziwymi funkcjonariuszami straży pożarnej!

13 i 14 kwietnia Europa Centralna zamieni się w bajkowy świat Strażaka Sama – miasteczko Pontypandy. Będzie w nim czekało wiele stref z różnymi atrakcjami i aktywnościami. Uczestnicy m.in. dopasują poszczególne elementy wozu strażackiego do makiety kreatywnej i wykonają strażackie odznaki przy stanowisku plastycznym. Pojawi się także strefa zwariowanych fryzurek – dziewczynki będą miały możliwość zrobienia sobie kolorowych warkoczyków. Poza tym każde dziecko będzie mogło usiąść za kierownicą małego wozu strażackiego i pokonać tor przeszkód. Pojawi się także strefa animacyjna, w której dzieci będą uczyły się numerów alarmowych
i poznawały dane służby.

W programie wydarzenia przewidziano również spotkanie z prawdziwymi strażakami. To świetna okazja, by zajrzeć do ich wozu, który zaparkują przed centrum handlowym, przymierzyć kask, porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Info: Europa Centralna