14 kursów dziennie, 16 przystanków i odjazdy średnio co godzinę. Od 1 kwietnia ruszył nowy rozkład jazdy autobusu 232, którym można dojechać do centrum handlowego.

Sprawdź, jak możesz się dostać!

W nowym rozkładzie autobusem 232 można dojechać do Europy Centralnej przez 7 dni w tygodni – od samego rana do późnego wieczora. Do centrum handlowego można dostać się nawet w niedziele wolne od handlu i święta.

Dzięki temu spokojnie można planować wizytę w Kolejkowie, Parku Adrenaliny czy w Galerii Figur Stalowych – te czynne są w każdy weekend.

Trasa przebiega przez przystanki: Gliwice Europa Centralna, Gliwice Baza Transportu, Gliwice Carbochem, Gliwice Jacka, Gliwice Centrum Edukacji, Gliwice Lotników, Osiedle Zubrzyckiego Żwirki i Wigury, Osiedle Zubrzyckiego, Gliwice Cegielnia, Gliwice Nowy Świat, Gliwice Wrocławska, Gliwice Plac Piastów, Gliwice Strzody, Gliwice Mikołowska, Gliwice Komag, Gliwice GWSP, Gliwice Jacka, Gliwice Carbochem, Gliwice Baza Transportu, Gliwice Europa Centralna.

W każdym autobusie można skorzystać z karty ŚKUP oraz z przewidzianych zniżek wg. aktualnej taryfy KZK GOP. Ceny biletów również wg obowiązującej oferty przewoźnika.

Info: europacentralna.eu