W dniach 07 – 08.09 odbywał się w Skierniewicach Puchar Polski w Trojboju Siłowym Klasycznym. Wystartowało na nim trzech naszych zawodników, Laura Gwiżdż, Katarzyna Dzieżok i Marcin Oleś.

LAURA GWIŻDŻ , reprezentantka kadry narodowej, juniorka do 16 lat, w kategorii wagowej do 57 kg zajęła III miejsce i brązowy medal z wynikami : PRZYSIAD 90KG, WYCISKANIE 60,5 kg ( jest to rekord Polski w tej kategori), MARTWY CIĄG 128,5 kg (również rekord Polski). Łączny wynik Trojboju to 279kg. Zawodniczka we wszystkich bojach poprawiła swoje rekordy życiowe.

KATARZYNA DZIEŻOK , seniorka w kat. wagowej do 84kg zajęła IV miejsce z wynikami, PRZYSIAD 107,5 kg, WYCISKANIE 67,5 kg, MARTWY CIĄG 140kg, łącznie 315 kg w Trojboju. Wszystkie wyniki to poprawa rekordów życiowych zawodniczki. Był to pierwszy start Kasi po półtora rocznej przerwie.

MARCIN OLEŚ junior 23 w kategorii wagowej do 83 kg zajął mocne ósme miejsce. PRZYSIAD 200kg, WYCISKANIE 142,5 kg, MARTWY CIĄG 225 kg. Łączny wynik Trojboju to 567,5 kg.

Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych zawodników.

Info: Eugen Knurów