Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka? Warto zorientować się wcześniej jakie dokładnie są to dni tygodnia i tak zaplanować grafik i zajęcia w te dni, by móc bez przeszkód odwiedzić nasze ukochane babcie i dziadków. Pamiętajcie, że nawet najbardziej wyszukany prezent nie jest w stanie sprawić babciom i dziadkom tyle radości, co wizyta ich ukochanych wnucząt i spędzenie z nimi choć trochę czasu. Jeśli jednak w żaden sposób nie dacie rady odwiedzić swoich babć i dziadków, to rozejrzyjcie się za jakimiś kreatywnymi prezentami, wyślijcie kartki okolicznościowe z odpowiednim wyprzedzeniem, tak, by dotarły przed czasem.

Dzień Babci wypada w tym roku w poniedziałek 21 stycznia. Zaznaczcie więc tą datę w swoich kalendarzach. ☺️ I już teraz rozejrzyjcie się za upominkami, by nie robić tego na ostatni moment.

Dzień Dziadka jak zwykle na drugi dzień po Dniu Babci – 22 stycznia. Wybierzcie się z życzeniami, odwiedźcie ich, a gdy są naprawdę daleko od was – zadzwońcie.

PAMIĘTAJCIE! Wy też będziecie kiedyś babciami i dziadkami i zobaczycie jak to jest miło, gdy w gonitwie codziennych obowiązków wasze wnuki znajdą czas, by was odwiedzić. 

Źródło zdjęcia: internet
Materiał: Michał Musiał