Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli zawodnicy Akademii Piłki Nożnej w Knurowie z rocznika 2003.

Tym razem po bardzo zaciętym meczu w strugach padającego deszczu zwyciężyli 1-2 z Iskrą Pszczyna. Sukces cieszy tym bardziej, że przeciwnicy do tej pory nie zaznali goryczy porażki. Podobnie mogło być i tym razem, ponieważ już w 8 minucie za sprawą Marcela Nycza wyszli na prowadzenie. Knurowianie kolejny raz pokazali jednak charakter. Już dwie minuty później piłka uderzona przez Maćka Olesińskiego zatrzymała się na poprzeczce bramki gospodarzy. Akademicy cały czas dążyli do wyrównania rezultatu. Udało się to dopiero w 35 minucie, kiedy Jakub Szczepanik wspaniałym rajdem przedryblował czterech rywali i wślizgiem skierował piłkę do siatki przeciwników. Strzelona „bramka do szatni” z pewnością dała dużo pewności siebie knurowianom. Po zmianie stron kolejne ataki coraz bardziej przybliżały gości do zdobycia drugiego trafienia. Wreszcie nadeszła 55 minuta, w polu karnym Iskry pada Oli Wiora a sędzia bez wahania wskazuje na „wapno”. Do piłki podchodzi Kacper Imiołek i nie daje szans bramkarzowi, 1-2 dla Akademii! Pomimo, że rywale walczyli do końca o wyrównanie to wynik nie uległ już zmianie i z gorącego terenu APN wywozi cenne 3 punkty.

W najbliższą niedzielę na Stadionie Miejskim w Knurowie przy ul. Dworcowej knurowianie zmierzą się z Pniówkiem Pawłowice. Wszystkich sympatyków knurowskiej drużyny zapraszamy serdecznie na to spotkanie.

Iskra Pszczyna 1-2 APN Knurów (2003)
8’ Nycz (Isrka)
35’ Szczepanik
55’ Imiołek (rzut karny)

B. Barczyk, Sz. Kaliszewski, M. Nowicki,T. Sokalla,I. Rybicki, B.Surówka, K. Mechliński, K. Imiołek, Sz. Soberka, , E. Piszczek, D. Kaznowski,M. Olesiński, S. Szewczyk, O. Wiora, D. Szkatuła, M. Żylski, K. Guzera, J. Szczepanik,

Trener: Michał Grodoń
Kierownik Drużyny: Mariusz Nowak