Zapraszamy serdecznie 23 września 2018 r. (niedziela) o godzinie 15:00 na kulinarny show Restauracja Rączka Gotuje na beztydziyń i świynta z Radiem Silesia czyli gotowanie z Rączka gotuje i Markiem Biesiadnym przy muzyce na żywo.

Ten wyjątkowy pokaz sztuki kulinarnej odbędzie się w Dom Kultury Szczygłowice (ulica Górnicza 1, 44-193 Knurów). Imprezę poprowadzą Remigiusz Rączka i Marek Malarz Biesiadny

UWAGA (!!!) DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA NASZEGO SPOTKANIA 3.DANIOWY „BABCINY OBIAD”, który specjalnie dla Państwa ugotuje Rączka gotuje. Nikt z tego spotkania nie wyjdzie głodny. Najlepsze śląskie przysmaki, a do tego muzyczna niespodzianka. Występ wyjątkowego zespołu na żywo. Tylko z Radiem Silesia i Domem Kultury w Knurowie (Szczygłowicach) uczta muzyczna i uczta kulinarna 2 w 1.

Chcesz wziąć udział w tej wspaniałej imprezie?

Kup talon na 3.daniowy „Babciny Obiad” z Remigiuszem Rączką i Markiem Biesiadnym w cenie 45 zł. będący biletem wstępu na tę imprezę.
Talony na jedzenie do nabycia w siedzibie Radia Silesia w Zabrzu, Park Hutniczy 3-5 oraz w Domu Kultury w Knurowie (Szczygłowicach)

Szczegółowa informacja i rezerwacje pod numerami telefonów:

Zabrze: (32) 232 68 86 (od 8 do 16. Po 16 prosimy o nagranie wiadomości z numerem pod który mamy oddzwonić. Na pewno oddzwonimy)

Knurów: (32) 332 63 84 (wewnętrzny tonowo: 21).

Info: Dom Kultury Knurów-Szczygłowice