Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, można stwierdzić, że żadna dziedzina sztuki nie porusza ani nie wpływa na podświadomość tak, jak muzyka. Tylko w muzyce odnaleźć można coś absolutnie pięknego, nieopisywalnego, niewyrażalnego werbalnie, co porusza najdelikatniejsze i najczulsze struny duszy człowieka.

Wielbiciele ciekawych, nowoczesnych, inspirujących i odkrywczych brzmień elektronicznych oraz niebanalnych, ambitnych aranżacji i dawki niesamowitej energii płynącej ze sceny mieli okazję zetknąć się ze wszystkimi odcieniami tych form w niedzielny wieczór – 28 października 2018 roku.

Ofertę w formie koncertu zaproponował Dom Kultury w Knurowie-Szczygłowicach, który zaprosił w swe ciepłe, gościnne progi zespół Feel.

Zespołu Feel nie trzeba specjalnie przedstawiać. Grają już 13 lat. Zespół założony został w maju 2005 roku przez Piotra Kupichę – wokalistę, kompozytora, autora tekstów i gitarzystę . Początkowo, pod nazwą Q2 tworzył duet wraz z basistą Michałem Nowakiem. Skład zespołu uzupełnili Łukasz Kożuch (keyboardzista)  oraz Michał Opaliński (perkusista) zmieniając szyld kolejno na Q3, Q4 oraz Kupicha Band. Ostatecznie zespół stal się Fell ’em. Wiele nagród (Telekamery, Super Jedynki, Bursztynowy Słowik, Słowik Publiczności, Eska Music Awards, Viva Comet, Złote Dzioby, Fryderyki) i hitów zespołu w tym najnowszy z 2016/17 pt. „Swoje Szczęście znam” potwierdziły ze zespół jest w formie, a na nasyconym rynku muzycznym Feel jest jednym z najważniejszych zespołów pop-rockowych.

Podczas występu w Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach zespół Feel zaśpiewał nie tylko głosem, ale całym ciałem. Tego wieczoru inaczej płynął czas i jakaś niebywała energia artystów – udzieliła się wszystkim niezależnie od wieku.

Artyści w profesjonalny sposób zabrali publiczność w muzyczną podróż, że nie wyczuwało się dystansu między artystami na scenie, a słuchaczami na widowni.

Ta czarowna muzyka Feel była wspaniałym koktajlem artystycznym, gdzie wszystkie zmysły widowni zostały pobudzone.

Fani zespołu wracali z koncertu z głową pełną magicznych wspomnień i ogromną dawką pozytywnej, inspirującej energii w serduchu.

Relacja: Agnieszka Łyko