Dni Knurowa 2018, które odbędą się w dniach 16–17 czerwca to wielkie święto muzyki!

Plac 700-lecia wypełni się energią dźwięków, brzmień i wybitnych talentów wokalnych. Na scenie wystąpią znakomici artyści, których koncerty na długo pozostaną w pamięci słuchaczy.

HARMONOGRAM

PIĄTEK (15.06) / plac 700-lecia w Knurowie
Kino pod Chmurką – seanse o godz. 17:00 i 20:00

17.00 Królewna Śnieżka,
20.00 Dziewczyna z pociągu

 

—————————————–

SOBOTA (16.06) / plac 700-lecia w Knurowie

15:00 – Time To Go
15:45 – The Last Room
16:30 – Aeroplan
17:00 – 19:00 Del Arte (występy w przerwach między zespołami)
17:20 – Rust Cage
18:15 – Dark Wind
19:15 – MjusiQ
20:00 – Grubson
21:30 – Anna Wyszkoni
23:00 – pokaz sztucznych ogni

16:00-18:00 Klasyczne Dni Knurowa – zlot pojazdów zabytkowych
—————————————–

NIEDZIELA (17.06)

11:30 – Msza Św. w intencji mieszkańców połączona z nadaniem miastu patronki Św. Barbary w Kościele pw. Św. Cyryla i Metodego

Hity polskiego YouTube’a / miejsce – plac 700-lecia
16:00-17:30 – występy zespołów Centrum Kultury w Knurowie
17:30 – Agata Żyła i Jacks Band Quartet
18:00 – Magda Bereda
19:00 – Wojtek Szumański & MINT.music
20:00 – Letni,chamski podryw
21:15 – Sławomir

 

16 – 17 czerwca –

Dni Otwarte Salonów Samochodowych

– partnerzy marek SKODA, FORD i OPEL