Czy ktoś rozpoznaje?

0
796

W Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej Gliwice–Wschód w Gliwicach, prowadzone jest dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała młodego mężczyzny. 4 czerwca 2016 r. około godziny 04:00 w Gliwicach przy ul. Dubois na wysokości klubu muzycznego nieustalony jeszcze sprawca uderzając pokrzywdzonego, spowodował jego upadek i bardzo poważne obrażenia głowy.

W toku wykonywanych czynności służbowych zabezpieczono poklatkowy zapis z kamer monitoringu, na którym ujawniono sylwetkę nieustalonego dotąd mężczyzny, który ma związek z zaistniałym przestępstwem. Poszukiwany mężczyzna był w towarzystwie znajomych. Mimo słabej jakości fotografii być może, ktoś rozpozna podejrzanego.

Śledczy dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny i zwracają się z prośbą do osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 32 33 69 338, 32 3369 280. Można też skontaktować się z najbliższą jednostką policji, przesłać informacje na adres mailowy: michal.niemirski@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki na stronie KMP Gliwice –Kliknij TU, powiadom nas.
Gwarantujemy anonimowość osobom informującym.

 

info: KMP Gliwice