Czerwionka-Leszczyny:

Wczoraj w restauracji Arkadia w Czerwionce spotkało się grono osób, reprezentujące róże sektory, by wziąć udział w dyskusji o rzeczach ważnych.

Uczestnicy mieli możliwość porozmawiać i wymienić się doświadczeniem z zaproszonymi prelegentami. Moderatorami stolików byli znani i szanowani przedstawiciele biznesu, sektora publicznego i NGO.

W tym roku gospodarzami stolików byli:
Beata Matuszek- członkini zarządu Fundacja Media 3.0
#Stolik: Nowe technologie w NGO

Piotr Masłowski – politolog, samorządowiec, od 2014 roku Zastępca Prezydenta Miasta Rybnika. Przewodniczący Forum Obywateli Rybnika.
#Stolik: Partycypacja

Mateusz Eichner – Prezes stowarzyszenia Centrum Społecznego Rozwoju w Mikołowie i doradca biznesowy w Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.
#Stolik: Ekonomia społeczna

Dziękujemy wszystkim za czynny udział i podzielenie się swoimi opiniami Wiemy, że pozostał lekki niedosyt. Jednak #20minut, to krótki czas by w pełni omówić wszystkie kwestie. Dlatego zapowiadamy, że w przyszłym roku zorganizujemy podobny panel dyskusyjny. Tym czasem czekamy na Wasze propozycje dot. kolejnych spotkań 

Spotkanie zostało zorganizowane przez GaSzo i KS Decor Bełk w ramach zadania publicznego pn. “Razem Możemy Więcej – Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach”, które jest współfinansowane ze środków Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

info: COP Czerwionka-Leszczyny