Dzisiaj w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach najmłodsi z Przedszkola nr 6 „Pod Jarzębiną” złożyli swoim babciom i dziadkom życzenia z okazji ich święta.

„Na samym początku, zanim życzenia złożą Wam wasze wnuczki i wnukowie, sama chciałabym życzyć Państwu zdrowia, pomyślności, radości z każdego dnia, optymizmu, umiejętności cieszenia się drobiazgami. Życzę Wam również nieustającego poczucia dumy z Waszych wnucząt, a także dużo wolnego czasu, który będziecie mogli im poświęcić” – mówiła dyrektor Przedszkola nr 6 „Pod Jarzębiną” Iwona Palarz. Ze strony małych artystów również popłynęły najserdeczniejsze życzenia dla babć i dziadków ubrane w piękne piosenki, kolorowe tańce i wzruszające wierszyki.

Przedszkolaki do dzisiejszego występu przygotowywały się od dłuższego czasu. Wszyscy goście zaproszeni na tę uroczystość byli więc pełni uznania dla swoich pociech. Występy najmłodszych nagrodzili długimi brawami, nie zabrakło też wzruszeń i emocji.

Występy małych artystów oklaskiwali: Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Andrzej Raudner, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Czerwionce-Leszczynach Mariola Czajkowska oraz zaproszone na uroczystość babcie i dziadkowie.

Info: czerwionka-leszczyny.pl