Czerwionka-Leszczyny: Pokaz iluzji w ramach „Wakacji z MOK-iem”

0
229

Z tegorocznej wakacyjnej oferty Miejskiego Ośrodka Kultury w Czerwionce-Leszczynach chętnie korzystają zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy gminy. Wielu widzów przyciągnął również pokaz iluzji, który odbył się w ubiegłym tygodniu na terenie parku przy leszczyńskim zameczku.

Przed publicznością zgromadzoną w  miniony czwartek w Leszczynach zaprezentował się  Rafał Mulka – iluzjonista, uczestnik czwartej edycji programu „Mam talent” i założyciel Beskidzkiego Teatru Iluzji. Widzowie z ciekawością i uwagą śledzili pokaz magii, nie tylko oklaskując sztuczki prezentowane przez Rafałą Mulkę, ale również biorąc w nich udział. Iluzjonista przekonywał zebranych, że chociaż nauczenie się sztuczek zawartych w jego programie wymaga cierpliwości i skupienia, to nie jest to tak trudne, jak wydaje się na pierwszy rzut oka  – a z pewnością będzie źródłem dobrej zabawy.

Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach nadal zachęca do skorzystania z wakacyjnej oferty wycieczek, warsztatów, pokazów i kina plenerowego. Już w najbliższą środę na Placu Rekreacyjnym na Familokach odbędą się warsztaty „Bajkowy Ogród – ozdabiamy doniczki i sadzimy kwiaty”, z kolei w czwartek, w parku przy leszczyńskim zameczku warsztaty „Wyruszamy w podróż kosmiczną – konstruujemy rakietę na sprężone powietrze”. W piątkowy wieczór odbędzie się również kolejny seans w ramach tegorocznego kina plenerowego – tym razem na Słonecznym Placu w Bełku. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Czerwionce-Leszczynach

Info: Czerwionka-Leszczyny.pl

foto: Katarzyna Mazur