Czerwionka-Leszczyny/Palowice: Za nami pracowity weekend!

0
285

W sobotę nasza dziecięco-młodzieżowa drużyna pożarnicza brała udział w działaniach w ramach projektu „Z MDP – bezpiecznie do celu” realizowanego w ramach współpracy z Osp Bełk, OSP Przegędza, Osp Szczejkowice i OSP Leszczyny, tym razem były zadania „rowerowe” i zapoznawanie się z przepisami ruchu drogowego.

Również w sobotę odbył się integracyjny piknik rodzinny połączony z dożynkami sołeckimi realizowany w ramach projektu „Po pandemii świat się zmieni…” we współpracy m.in. z Sołtys i Rada Sołecka Palowice, Kołem Gospodyń Wiejskich i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Czerwionce-Leszczynach. Na pikniku czekały na Was atrakcje dla dzieci, w tym darmowe dmuchańce, przygotowaliśmy pokaz pierwszej pomocy, a wieczorem odbyła się zabawa taneczna.

W niedzielę na pojezierzu palowickim razem z Osp Bełk zorganizowaliśmy dla Was Rodzinny Rajd Rowerowy z punktami z zadaniami strażackimi – brali udział duzi i mali. Dzieci i młodzież którym udało się zaliczyć wszystkie zadania zapraszamy po odbiór zasłużonych dyplomów na jednej z cotygodniowych, poniedziałkowych zbiórek dziecięco-młodzieżowej drużyny pożarniczej o 17:15.

Projekt „Po pandemii świat się zmieni…” dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie – Centrum Społecznego Rozwoju

#DziałajLokalnie #CSRMikołów

Centrum Społecznego Rozwoju Działaj Lokalnie

info: OSP Palowice