Czerwionka-Leszczyny: Koncert Viki Gabor w CKE

0
187

Spragnieni bliskości ze stylem muzyki pop mieli okazję spełnić swe marzenie w trzecią niedzielę listopada (21.11.2021r.).

W iście jesienne popołudnie, wszystkich miłośników tego typu muzyki zaprosiło Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach.

Kiedy wybiła godz.17:00 na scenę CKE wkroczyła Viki Gabor wraz z zespołem, który jej akompaniował.  Skład zespołu, który pojawił się w Czerwionce u boku młodej artystki to: Mateusz Cikno, Paweł Świderski, Piotr Ondycz, Łukasz Bylica.

Kim jest Viki Gabor? To zwyciężczyni konkursu Eurowizji Junior 2019. Wydarzenie zostało zorganizowane w nowoczesnym obiekcie Areny w Gliwicach.

Wiktoria „Viki” Gabor zapewniła naszemu krajowi historyczny sukces, ponieważ Polska jako jedyny kraj wygrała tę imprezę dwa razy z rzędu.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior zaśpiewała utwór „Superhero”, w którym poruszała między innymi temat ochrony środowiska.

Viki to Polka i obecnie Krakowianka o romskich korzeniach, która urodziła się w Niemczech, spędziła cudowne dzieciństwo w Polsce, a edukację zaczęła w Wielkiej Brytanii

W styczniu 2020 r. Viki Gabor wydała singiel „Ramię w ramię”, który nagrała w duecie z Kayah. Wcześniej ugruntowała swoją pozycję w branży muzycznej, uczestnicząc w programie „The Voice Kids”, emitowanym na antenie TVP2. Dała się poznać jako artystka o niebywałej skali możliwości wokalnych, podbijając serca wszystkich jurorów i widowni.

Zgromadzona publiczność CKE Czerwionka-Leszczyny doskonale się bawiła przy rytmicznych piosenkach Viki Gabor.

Wokalistka oprócz tego, że oczarowała uczestników koncertu swoim pięknym głosem, to również urzekła swoją fantastyczną osobowością, ponieważ potrafiła wejść z publicznością w interakcje.

To było zdecydowanie udane niedzielne popołudnie– zarówno pod względem muzycznym, jak i ciepłej atmosfery.

Relacja: Agnieszka Łyko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here