Czerwionka-Leszczyny: Komisje branżowe Rady Miejskiej
W miniony piątek odbyła się druga sesja Rady Miejskiej, podczas której radni podjęli uchwały w sprawie powołania komisji branżowych Rady Miejskiej, ustalenia ich zakresu działania, liczby członków oraz składu osobowego.
Decyzją Rady Miejskiej w kadencji 2018-2023 powołane zostały komisje:
Komisja Rewizyjna:
Henryk Fuchs – przewodniczący
Stanisław Breza – członek
Izabela Rajca – członek
Artur Sola – członek
Marek Szczech – członek
Michał Toman – członek
Grzegorz Wolny – członek
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
Artur Szwed – przewodniczący
Gabriel Breguła – wiceprzewodniczący
Adam Karaszewski – członek
Waldemar Mitura – członek
Artur Sola – członek
Jolanta Szejka – członek
Janusz Szołtysek – członek
Komisja Promocji, Kultury i Rozwoju:
Jolanta Szejka – przewodnicząca
Grzegorz Wolny – wiceprzewodniczący
Adam Karaszewski – członek
Bogdan Knopik – członek
Artur Sola – członek
Marcin Stempniak – członek
Bernard Strzoda – członek
Stefania Szyp – członek
Komisja Zdrowia, Sportu, Rodziny i Polityki Społecznej:
Marek Szczech – przewodniczący
Stanisław Breza – członek
Gabriel Breguła – członek
Benedykt Krzyżowski – członek
Waldemar Mitura – członek
Izabela Rajca – członek
Leszek Salamon – członek
Marcin Stempniak – członek
Józef Szczekała – członek
Jolanta Szejka – członek
Michał Toman – członek
Komisja Gospodarki Komunalnej i Drogownictwa:
Artur Sola – przewodniczący
Gabriel Breguła – członek
Stanisław Breza – członek
Henryk Fuchs – członek
Adam Karaszewski – członek
Bogdan Knopik – członek
Grzegorz Marek – członek
Waldemar Mitura – członek
Izabela Rajca – członek
Leszek Salamon – członek
Marek Szczech – członek
Janusz Szołtysek – członek
Artur Szwed – członek
Komisja Oświaty:
Stefania Szyp – przewodnicząca
Gabriel Breguła – członek
Bogdan Knopik – członek
Benedykt Krzyżowski – członek
Izabela Rajca – członek
Marcin Stempniak – członek
Bernard Strzoda – członek
Marek Szczech – członek
Jolanta Szejka – członek
Artur Szwed – członek
Grzegorz Wolny – członek
Komisja Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Mienia i Ładu Przestrzennego
Adam Karaszewski – przewodniczący
Gabriel Breguła – członek
Henryk Fuchs – członek
Bogdan Knopik – członek
Benedykt Krzyżowski – członek
Bernard Strzoda – członek
Marek Szczech – członek
Jolanta Szejka – członek
Artur Szwed – członek
Michał Toman – członek
Komisja Budżetu i Finansów
Stanisław Breza – przewodniczący
Henryk Fuchs – członek
Grzegorz Marek – członek
Waldemar Mitura – członek
Izabela Rajca – członek
Leszek Salamon – członek
Artur Sola – członek
Marcin Stempniak – członek
Bernard Strzoda – członek
Marek Szczech – członek
Jolanta Szejka – członek
Artur Szwed – członek
Stefania Szyp – członek
Komisja Prawa, Porządku Publicznego i Współpracy z Samorządami:
Waldemar Mitura – przewodniczący
Adam Karaszewski – członek
Benedykt Krzyżowski – członek
Izabela Rajca – członek
Leszek Salamon – członek
Artur Sola – członek
Józef Szczekała – członek
Michał Toman – członek
Grzegorz Wolny – członek.
Przypominamy także, że transmisja z obrad Rady Miejskiej dostępna jest na kanale YouTube:
https://yutube.com/channel/UC2pPIkKJ6ydEmirRZ0NxoWA
Info: czerwionka-leszczyny.pl