Czerwionka-LeszczynyOrnontowiceSport i rekreacja

Czerwionka-Leszczyny/Czuchów: Płomień Czuchów – Gwarek II Ornontowice 1:1 (1:1)

W niedzielnym meczu towarzyskim Płomień Czuchów remisuje na sztucznym boisku w Dębieńsku z A-klasowym Gwarkiem II Ornontowice 1:1 (1:1).

Spotkanie toczone w przyjaznej atmosferze od początku obfitowało w dużo sytuacji podbramkowych, lecz albo brakowało skuteczności lub też świetnymi interwencjami popisywali się bramkarze obu drużyn.
Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu, najpierw prowadzenie dla naszego zespołu po bardzo szybkiej akcji prawym skrzydłem i centrostrzale bramkę zdobywa Jakub Reguła, a następnie drużyna Gwarka odpowiada składną akcją lewą stroną boiska zakończoną precyzyjnym wykończeniem przez napastnika gości.
W drugiej połowie mimo sytuacji obydwu zespołów dobrze dysponowani bramkarze nie dali się już pokonać i ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 1:1.
Kolejny mecz kontrolny rozegramy w sobotę 5 marca o godzinie 12.30 na sztucznym boisku w Dębieńsku z A-klasowym Buk Rudy Wielkie.

info: płomień czuchów