Coś dla Wędkarzy !!!Sport , czy też zajęcie dla pasjonatów. Cierpliwość i zorganizowanie to z pewnością cechy , każdego dobrego wędkarza. Obserwując okoliczne akweny , wiemy że jest Was wielu  ale niewielu z Was zapewne wie, że mamy w mieście firmę, która zajmuje się handlem hurtowym i dystrybucją wyposażenia dla wędkujących . Mowa oczywiście o firmie VIMARCO – Mariusza Dytko.
dytko

SYGNALIZATORY NA START… to artykuł Sebastiana Milewskiego ,
w dzisiejszych czasach chyba nikt z nas nie wyobraża sobie zasiadki bez odpowiedniej sygnalizacji brań. Jednak co to znaczy „odpowiednia” sygnalizacja brań? Przecież wszystkie sygnalizatory elektroniczne zrobione są właśnie po to, żeby branie nam sygnalizować – i tak jest. W czym tkwi różnica? Jakie sygnalizatory wybrać i czym się kierować przy ich wyborze?

Aby ułatwić Wam decyzję, jakie sygnalizatory będą najlepszym rozwiązaniem, zaprezentuję pięć różnych produktów. MAD Csi, FLAJZAR FISHTRON Q9-TX, TFGear MAGRUNNER IGNITE, MIVARDI M1300, VIMARCO V-RGB

sygnalizatory (Copy)Numer 3/2014 – Świat Karpia – do kupienia również w naszym biurze . Cena 22 zł z płytą DVD

Film zrealizowany został na Węgrzech, na pięknym łowisku, gdzie swego czasu łowił Kurt Grabmayer!

Sponsorem filmu jest firma Vimarco – producent sygnalizatorów, właściciel marki Carp Stopper – producent peletów wędkarskich oraz dystrybutor marki Imothep Carp Baits na Polskę.

Czas trwania filmu to aż 95 minut.

Przygotowujemy również niespodziankę dla naszych sympatyków. Ale o tym za czas jakiś

Zapraszamy do obejrzenia filmu :

http://www.youtube.com/watch?v=cmpNdRJ8IjA

Na portalu Świat Karpia firma VIMARCO sponsoruje KONKURS w którym każdy ma równą szansę zdobyć nagrodę! Nie liczą się wielkości, opowiadania…

Do rozdania towaru za ponad 1300 zł!

http://swiatkarpia.com/news/wielki-konkurs-dla-uzytkownikow/300

swait karpia