Concordia Knurów vs Tęcza Wielowieś 3:0 (3:0)

0
364

Szybkie, gładkie zwycięstwo Concordii.

Piłkarze Concordii Knurów odnieśli kolejne – jedenaste – zwycięstwo na własnym stadionie w zabrzańskiej A-Klasie. W sobotnie popołudnie knurowscy piłkarze pokonali Tęczę Wielowieś 3:0.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia gospodarzy. Pierwsza bramka padła już w 6 minucie kiedy to Orylski wykończył składną akcję całego zespołu. Dwie minuty później kolejnego gola dołożył Jankowski i mecz ułożył się pod dyktando zawodników Concordii. Knurowianie kontrolowali przebieg gry i nie pozwalali na wiele gościom z Wielowsi. Swoją przewagę piłkarze z Knurowa udokumentowali kolejny raz tuż przed przerwą. Mariok wykorzystał przewagę wzrostu i po dokładnym dośrodkowaniu głową pokonał bramkarza gości.

Druga część spotkania była prowadzona już w sennym tempie, a obie drużyny sprawiały wrażenie, że jest „po meczu” i oczekiwały końcowego gwizdka sporadycznie atakując bramkę rywali. Do końca meczu wynikł nie uległ już zmianie i ostatecznie Concordia Knurów wygrała z Tęczą Wielowieś 3:0.

Concordia Knurów – Tęcza Wielowieś 3:0 (3:0)

Bramki: Orylski 6′, Jankowski 8′, Mariok 45′

Concordia: Szwagrzyk – Czajka, Szkatuła, Mariok, Bociek – Kocur (73′ Garczorz), Gałach (69′ Starkman), Suchanek, Orylski (82′ Hałas), Barnik – Jankowski (82′ Zając).

Tęcza: Ł.Kałuża – Baczyński, Smolorz, Osman, Moneta (71′ Filozof), Łukasiak, Latoska, K.Kałuża, Gralla, Gała, Foit (80′ M.Kałuża)

Żółte kartki: Bociek, Barnik (Concordia) – Foit, K.Kałuża, Smolorz (Tęcza)

Czerwona kartka: Smolorz (Tęcza) – za dwie żółte (87′)