Concordia Knurów vs Ruch Chorzów 3:3 (1:2) – C1 Trampkarz (2006)

Wynik 3:3 (1:2)

Przebieg meczu:

– 8 minuta dla Ruchu,

– 17 minuta dla Ruchu,

– 21 minuta dla Concordii strzelcem Bartosz Mazurek, po asyście Rafała Zabrzańskiego,

– 50 minuta dla Concordii strzelcem Miłosz Cygan, po asyście Rafała Zabrzańskiego,

– 75 minuta dla Concordii strzelcem Filip Kozak (rzut karny),

– 80 minuta dla Ruchu.

Skład :

Filip Kozak, Dominik Owczorz, Kacper Seliga, Kacper Supłat, Bartosz Mazurek, Mateusz Birówka, Miłosz Cygan, Marcin Majcherczak, Paweł Hałas, Rafał Zabrzański, Fabian Wanicki, Jakub Chrapiec, Bartosz Mazurek, Patryk Bajda. (nieobecni Kacper Piekarski, Oliwier Garbala oraz Piotr Michalewicz)

Trener: Krzysztof Nieradzik

Kilka słów trenera

Był to bardzo ciekawy i emocjonujący pojedynek, w którym wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie.

Przez pierwsze 20 minut zespół Ruchu postawił nam trudne warunki gry i to oni byli zespołem dominującym na boisku, prowadząc po 17 minutach gry 2:0.

W 21 minucie strzeliliśmy bramkę kontaktową i przejęliśmy inicjatywę do końca pierwszej odsłony tego widowiska.

Druga odsłona pojedynku to wymiana ciosów z obu stron, ale to nasz zespół wyszedł na prowadzenie w 75 minucie i przy zachowaniu koncentracji do końca meczu, to my mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa.

Zdarzyło się nam dziś sporo prostych błędów, które bezlitośnie wykorzystali zawodnicy niebieskich.

Musimy wyciągnąć wnioski z takich meczów, by w przyszłości wygrywać z mocnymi ekipami.

Kolejnym naszym rywalem już w najbliższą sobotę o godz. 13:00 będzie drużyna Dekor Bełk