W najbliższą sobotę (13.10.2018r.), o godz.15:00 czeka nas kolejny mecz na szczycie Majer Klasy A.

Na Stadionie Miejskim zmierzą się ze sobą liderująca Concordia Knurów oraz zajmująca drugą pozycję w tabeli Olimpia Pławniowice.

Zespół Concordia wyprzedza Olimpię o 5 punktów, mając o jedno spotkanie rozegrane mniej. Podopieczni Zbigniewa Matuszka są od pięciu kolejek zespołem, który wygrał wszystkie spotkania z rzędu, nie tracąc przy tej okazji ani jednej bramki. Do siatki rywala trafialiśmy w tym okresie trzynastokrotnie.

Z dotychczas rozegranych spotkań Concordia wygrała 9 razy, raz doznała porażki. W tym czasie naszym łupem padło aż 37 bramek, co daje średnią na mecz 3,7!! Łącznie straciliśmy bramek 6, co daje średnią 0,6 na mecz. Ostatni raz piłkę z siatki nasz bramkarz wyciągał 29 sierpnia we wspomnianym przegranym meczu z Ruchem Kozłów. Olimpia Pławniowice rozegrała 11 kolejek, wygrała 7 spotkań, 1 zremisowała i 3 razy schodziła z boiska pokonana, bramki 21:14.

Mecze naszego zespołu cieszą się sporą frekwencją, zarówno tych rozgrywanych u siebie jak i na wyjeździe. Zawodnicy Concordii z ogromnym zadowoleniem zauważają, że grono sympatyków drużyny z Knurowa wciąż rośnie, więc satysfakcja z gromadzenia kolejnych punktów i strzelania tylu bramek jest ogromna. Dziękujemy Wam Wszystkim za obecność i wsparcie w trakcie zawodów oraz za każde dobre słowo każdego dnia.

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich w sobotę na mecz z Olimpią.

Zaoferujemy Wam to, co mamy najlepsze, wiarę w zwycięstwo, walkę do ostatniego gwizdka, a jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to i radość ze zwycięstwa.

Info: Concordia Knurów