Concordia Knurów vs GSF Gliwice 7:2

Wczoraj,04.05.2019r. drużyna Concordii rocznika 2004 rozegrała mecz domowy z GSF Gliwice.

Spotkanie rozpoczęło się niefortunnie dla podopiecznych Tomasza Nowosielskiego, jednak szybko odrobili oni straty i do przerwy odpowiedzieli trzema trafieniami. W drugiej połowie udało im się jeszcze czterokrotnie pokonać bramkarza gości, a ekipa z Gliwic w samej końcówce ustaliła wynik na 7:2. 💪🔥👏

Bramki dla Concordii strzelali:
Alan Szwan  przy ostatniej bramce asystował Kacper Kopyciński
Kacper Bronikowski  jedna z rzutu wolnego, a przy drugiej asystował Dominik Garczorz