Drużyna Seniorów/ Trener Zbigniew Matuszek:

poniedziałek 19:30 – 21:00 Duży Orlik,

środa 19:30 -21:00 Duży Orlik,

czwartek 19:30-21:00 Duży Orlik

sobota 15:30 – mecz Majer A klasa KS – Społem Zabrze (wyjazd)

Juniorzy B1 rocznik 2002/Trener Robert Karaś

wtorek 19:00- 20:30 Orlik Średni ½

środa 18:00-19:30 Orlik Duży ½

piątek 18:30-20:00 Orlik duży ½

Juniorzy B1 rocznik 2003/ Trener Lesław Ogon

wtorek 19:00- 20:30 Orlik Średni ½

środa 18-19:30 Orlik Duży ½

piątek 18:30-20:00 Orlik duży ½

sobota 10:00 – sparing z KF Akademia Pyskowice ( Duży Orlik)

Trampkarze C1 rocznik 2004/  Trener Tomasz Nowosielski

poniedziałek 17:30 – 19:00 Orlik Duży ½,

wtorek 16:30 – 18:00 Orlik Duży ½,

czwartek 18:00-19:30 Orlik Duży ½

piątek-niedziela – wyjazd na turniej do Głuchołaz

Trampkarze C2 rocznik 2005/ Trener Damian Mehlich

wtorek 17:30 – 19:00 Orlik Średni ½,

środa 16:30 – 18:00 Orlik Duży ½,

piątek 17:30 – 19:00 Orlik Średni ½

niedziela – wyjazd na turniej MKS Zaborze

Młodziki D1 rocznik 2006/ Trener Hennryk Skrzypczyk

wtorek 16:00-17:30 Orlik Średni ½,

czwartek 18:00 – 19:30 Orlik Duży ½,

piątek 16:00-17:30 Orlik Średni ½

Młodziki D2 rocznik 2007/ Trener Mariusz Biórwka

poniedziałek 17:30-19:00 Orlik Duży ½,

środa 16:00-17:30 Orlik Średni ½,

czwartek 17:30- 19:00 Orlik Średni ½

sobota 10:00 – sparing Górnik Boguszowice ( Orlik Średni)

Orliki E1 rocznik 2008/ Trener Mateusz Boryga

wtorek 16:30-18:00 Orlik Duży ½,

środa 16:30-18:00 Orlik duży ½, sparing LKS Jedność 32 Przyszowice

czwartek 16:15-17:45 Orlik Duży ½

Orliki E2/F1 rocznik 2009 (E2) 2010 (F1)/ Trener Adam Czerkies

wtorek 16:30-18:00 Orlik,

piątek 16:30-18:00 Orlik

Skrzaty rocznik 2011/2012/ Trener Adam Czerkies

wtorek 18:30-20:00 Szkoła Podstawowa nr.1 w Knurowie

piątek 18:30-20:00 Szkoła Podstawowa nr.1 w Knurowie

Grupa Naborowa 2013/ Trener Mateusz Boryga

wtorek 18:30-19:30 Liceum Ogólnokształcące w Knurowie mała sala,

czwartek 18:00-19:00 Zespół Szkół Zawodowych nr.2 w Knurowie

Grupa Naborowa 2014/ Trener Mateusz Gola

poniedziałek 18:00-19:00 Szkoła Podstawowa nr.1 w Knurowie

środa 17:30-18:30 Szkoła Podstawowa nr.1 w Knurowie

Zajęcia bramkarskie/ Trener Kamil Mossakowski

Środa 18:00-19:00 rocznik 2006 i młodsi – Orlik Duży

Środa 19:00-20:00 rocznik 2005 i starsi – Orlik Duży

Info: mksconcordiaknurow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here