Concordia Knurów – MSPN Górnik Zabrze 2:1

0
758

W spotkaniu III ligi wojewódzkiej Juniorów Młodszych to Concordia Knurów miała dzisiaj powody do radości. Był to udany rewanż za identyczną porażkę w Zabrzu w poprzednim spotkaniu. Niesamowity upał dokuczał z pewnością zawodnikom obu drużyn, jednak to Concordia zachowała więcej sił na końcówkę i po dośrodkowaniu Małeckiego Ogaza strzelił zwycięską bramkę.
Mecz był bardzo wyrównany. Pomimo upału akcje przenosiły się raz na jedną i raz na druga stronę boiska. Concordia grała jednak nieco dokładniej, potrafiła zorganizować więcej ataków pozycyjnych i stworzyć więcej sytuacji podbramkowych.
Trener Skrzypczyk po spotkaniu powiedział, że jest zadowolony z gry swoich zawodników którzy wykonali wszystkie założenia taktyczne i wygrali mecz z trudnym rywalem.

Bramki dla Concordii strzelili Grzelak i Ogaza

Po tym spotkaniu znaleźliśmy się na 2 miejscu w tabeli. Wyprzedza naszą drużynę GKS Piast Gliwice z kompletem punktów w tabeli.

Concordia zagrała w składzie:
Misiak – Antonowicz, Bogusz, Gralewski, Suchanek, Cieślik (41′ Brachaczek), Ziaja (76’Orylski), Małecki, Kocur (Nykiel 41′), Malinowski (Ogaza 41′), Grzelak (Kastelik 59′ )

Relacja : Artur Socha
Zdjęcia : Agnieszka Bogusz

Radość Juniorów Młodszych Concordii Knurów po wygranym meczu w III lidze wojewódzkiej B1.