ASIA KOWALSKA akustycznie
Gliwice 30.09.2018
CKS Mrowisko, ul. Pszczyńska 85, godz. 19.00 (otwarcie bramek od godz. 18:00).

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Tworzy i występuje od blisko 25 lat. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.
Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, wydała swój nowy album „AYA”, na który fani czekali 10 lat. Płyta jeszcze przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu listy sprzedaży płyt EMPiKu!
Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, “Spowiedź”, “Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty m.in. Promującego ją singla „Alannah (Tak niewiele chcę)”.
Gliwicki koncert będzie wyjątkowy. Przeboje zagrane w wersjach akustycznych wprowadzą słuchaczy w intymny, muzyczny wymiar. Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, pasją, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery.

Bilety:
60,00 zł przedsprzedaż
70,00 zł w dniu koncertu

Ilość miejsc ograniczona, bilety w przedsprzedaży od 7.09.2018.

Koncert w ramach cyklu Alternative Nights In Gliwice, organizatorem jest Stowarzyszenie GTW przy wsparciu finansowym Samorządu Miasta Gliwice.

Info: GTW Gliwice