CKE zaprasza …

0
809

 

Wirtuoz polskiej sceny Grzegorz Turnau wraz z przyjaciółmi, wybitnymi muzykami zaprasza na koncert swoich piosenek w jazzowych aranżacjach. Już w sobotę 6 października o godz. 18.00 w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

Koncert TurBiKon to przykład realizujący ideę niebanalności propozycji artystycznych. Choć Grzegorz Turnau ze swoimi utworami jest niezwykle znany i jeszcze bardziej lubiany, nie często można go usłyszeć w trio z laureatem Grammy i najlepszym polskim perkusistą jazzowym Cezarym Konradem oraz zdobywcą Fryderyka, czołowym polskim basistą Robertem Kubiszynem. 
W takim składzie Grzegorz Turnau pełni nową, nieoczywistą rolę pianisty improwizującego. Jego najbardziej znane utwory, za które publiczność pokochała artystę, również nabierają elementu świeżości. To kolejny dowód sukcesu muzycznej fuzji gatunkowej piosenki poetyckiej, piosenki z tekstem wraz z jazzem.

Ostatnie bilety do kupienia w kasie CKE oraz nahttp://www.ckecl.pl/kup-bilet/

 

 

Nie siedź w domu tej jesieni, przyjdź do CKE!
W naszym jesiennym repertuarze znajdziesz m.in. koncerty, spektakle teatralne dla najmłodszych, widowisko taneczne oraz kabarety.

10.10 – koncert Justyny Steczkowskiej
18.10 – bajka „W krainie Króla Lwa” w wykonaniu Teatru Współczesnego w Krakowie
24.10 – recital kabaretowy Artura Andrusa z zespołem muzyków
25.10 – największe przeboje na sopran i bas w wykonaniu Justyny Reczeniedi i Romualda Tesarowicza z towarzyszeniem Sądeckiej Orkiestry Kameralnej
07.11 – widowisko taneczne
13.11 – koncert Fisz Emade Tworzywo
27.11 – kabaret Formacja Chatelet
04.12 – koncert „Pasjans na dwóch”: Andrzej SikorowskiGrzegorz Turnau
06.12 – „Mikołajowe poszukiwania”
20.12 – bajka „Jaś i Małgosia” w wykonaniu Teatru Współczesnego w Krakowie
29.12 – koncert Zbigniewa Wodeckiego

sezon_kulturalny