CKE Czerwionka-Leszczyny: Martin Lange – koncert 28 listopada

0
171

Martin Lange to duet wziętych songwriterów w debiutanckiej i w pełni autorskiej odsłonie.

Po kilku latach intensywnej pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, stworzyli własną, intensywnie emocjonalną i osadzoną w indie popowym anturażu platformę muzycznej wypowiedzi. Album stanowi zestaw starannie wyprodukowanych, przebojowych piosenek o skomplikowanych relacjach. Minimum środków, maksimum emocji. O sobie. O nas.

„Te piosenki powstawały w bardzo spontaniczny sposób. Śmiało możemy stwierdzić, że stanowią naturalne ujście naszych muzycznych wizji, inspiracji i marzeń. Bez kalkulacji, tak szczerze, jak się tylko dało.”

Michał Lange i Marcin Makowiec to bardzo doświadczeni debiutanci. Jako duet slabeprodukcje.pl, w ostatnich latach wyprodukowali utwory m.in dla Rosalie, Michała Szpaka czy Ofelii. Osobno udzielali się również wokalnie, produkcyjnie i w roli muzyków sesyjnych w takich projektach jak Sarcast, Kasia Lins (Michał), Reni Jusis, Dawid Kwiatkowski (Marcin). Liczne muzyczne współprace zaprowadziły ich na największe polskie sceny klubowe i festiwalowe. Martin Lange to ich pierwszy w pełni autorski projekt.

Do tej pory ukazały się trzy single – „Oddychaj” (250 tysięcy odtworzeń na Spotify) i „Kłamiesz” (ponad milion wyświetleń na YouTube) i „Gdzieś Daleko Stąd”, który został wzbogacony o video live sesję. W teledysku utworu „Kłamiesz” w roli głównej wystąpił Tomasz Kot. Premiera debiutanckiego albumu zapowiedziana koniec 2021 roku

Termin: 28 listopada 2021, godz. 17.00
Miejsce: Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Bilety: 50 zł do kupienia w kasie CKE
oraz na https://www.ckecl.pl/kup-bilet/

info: CKE Czerwionka-Leszczyny