CH FORUM szykuje prawdziwe wejście smoka! Nie tylko do kina, lecz także w formie smoczej imprezy, którą zaplanowaliśmy na 9 lutego (sobota). Przygotuje ona Was do obejrzenia, powracającej na ekrany, animowanej serii „Jak wytresować smoka”.

Przedpremierowo zapraszamy do odwiedzenia u nas aż trzech smoczych stref, które dostępne będą od godz. 11:00 do 18:00.

LEĆ NA SMOKU! WIELKA ATRAKCJA FILMOWA (Ride with Toothless Experience)

Tak, to brzmi nieprawdopodobnie, ale rzeczywiście – każde dziecko będzie mogło wystąpić w profesjonalnym trzydziestosekundowym zwiastunie filmowym. Zabierzemy dzieci wprost do magicznej krainy, w której smoki żyją w zgodzie z ludźmi (zupełnie jak w komedii „Jak wytresować smoka 3”) oraz w podróż na smoczym grzbiecie. Wszystko to sfilmujemy, a każdy uczestnik zabawy otrzyma na pamiątkę film ze swoim udziałem! Specjalnie na potrzeby imprez sprowadzamy oryginalną konstrukcję, która pozwoli nam przenieść się w zupełnie nowy wymiar.

WIOSKA WIKINGÓW

Przeniesiemy się w czasie, by znaleźć się w prawdziwej wiosce Wikingów. Zaprosimy dzieci do… pokrytej łuskami smoka repliki domu Wikingów (4 metry!), wzorowanego na domach znanych z bajki „Jak wytresować smoka”, oraz wspólnej zabawy, podczas której dzieciaki:

  • zmierzą się w drużynach w wyścigu na nartach integracyjnych;
  • będą strzelać z drewnianych kusz do specjalnie przygotowanych tarcz;
  • zajrzą do wikińskiej… siłowni, by stać się walecznymi Wikingami i zmierzyć swą moc na specjalnym młocie-siłomierzu.

Podczas każdej z tych czynności dzieci zbierają sprawności (naklejki). Każdy posiadacz trzech naklejek otrzyma filmową pamiątkę. Dodatkowo dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle wikińskiego domku oraz z (prawie) prawdziwymi Wikingami (animatorzy w kostiumach).

Dzieci spotkają się także z jedną z postaci filmu „Jak wytresować smoka 3”.

STREFA ZABAWY PLAYMOBIL DRAGONS

Dzieci po prostu kochają smoki! To tak oczywiste, jak ich istnienie! W kolorowej strefie dzieci będą bawić się kolorowymi smoczymi zabawkami, układać ich figurki i wymyślać historie. Spróbują wytresować smoka albo go złapać, a także odkryją ich magiczne moce!

Oprócz tego spodziewajcie się mnóstwa smoczych konkursów z supernagrodami oraz fantastycznej zabawy. Do wygrania bilety (dla rodziców i dzieci) do magicznego parku Legendia.

„Jak wytresować smoka 3” zadebiutuje w kinach 15 lutego. Najnowsza odsłona tej superpopularnej serii ponownie zabierze widzów do krainy walecznych Wikingów oraz smoków, które uczą się życia u boku ludzi. Filmy z serii „Jak wytresować smoka” zarobiły dotąd ponad miliard dolarów, spadł na nie deszcz nagród (w tym nominacja do Oscara®) i międzynarodowy sukces. Tylko w Polsce dwie pierwsze części zobaczyło ponad 1,7 miliona widzów.

Info: forumgliwice.pl