W dniu 15 września odbędzie się wymarzona impreza dla dzieci uwielbiających Atomówki, postacie z popularnego serialu animowanego. Tym razem na straży miłości, przyjaźni i sprawiedliwości staną w CH Forum. Na gości galerii czeka mnóstwo atrakcji, w tym tor Townsville, fabryka koszulek, kącik plastyczny, gry multimedialne, mini kino i przede wszystkim spotkanie z Atomówkami!

Atomówki to jedne z najpopularniejszych animowanych bohaterek uwielbianych przez dzieci na całym świecie. Trzy dziewczynki obdarzone super mocą walczą z przestępczością i ratują ludzi przed katastrofami i kataklizmami w fikcyjnym mieście Townsville w USA.

W programie:

Fabryka koszulek, które z pewnością zachwycą każdego młodego fana Atomówek.

Mini kino – na dużym ekranie najmłodsi zobaczą, jak odważne Atomówki rozprawiają się z Mojo Jojo i innymi bandytami z Townsville oraz bronią miasto przed atakami potworów i kosmitów.

Kącik plastyczny z kolorowankami XXL, w którym Maluchy będą mogły pokolorować Bajkę, Bójkę, Brawurkę oraz Mojo Jojo.

Studio tatuażu i malowanie buziek prowadzone pod okiem animatorów i dające wiele radości dzieciom.

Tor wyścigowy Townsville, który będzie można pokonać zdalnie sterowanymi samochodami.

Rzutnia MOJO-JOJO gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoją celność.

Ścianka foto wraz z maskotkami: Bajki, Bójki i Brawurki, na której każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoimi ulubionymi postaciami z serialu.

Gry multimedialne i 3D mania dla najmłodszych lubiących kreatywne i rozwijające zajęcia. Za pomocą długopisów 3D każdy będzie mógł stworzyć własną figurkę w kształcie Atomówek.

Laboratorium Profesora Atomusa!

Serdecznie zapraszamy!

Info: forumgliwice.pl