Rozpoczynamy nowy cykl zajęć kreatywnych, który adresujemy  do dzieci w wieku 5-12 lat. W każdym miesiącu maluchy mogą liczyć na super atrakcje, które będą połączeniem twórczej zabawy i edukacji. Dwugodzinne bloki zajęć będą podzielone na część popularnonaukową oraz plastyczną.

Piątkowe zajęcia rezerwujemy dla zorganizowanych grup szkolnych (wymagane są wcześniejsze zapisy), zaś soboty dla gości indywidualnych.

Na „pierwszy ogień” przygotowaliśmy trochę lodowych fajerwerków, ale nie zapomnieliśmy także o święcie babć i dziadków.

W programie pierwszych zajęć jest m.in. show „Lodowe eksperymenty”. Uczestnicy zajęć będą świadkami pokazu efektownych  doświadczeń z wykorzystaniem suchego lodu. W programie m.in.: dymiący napój z kotła czarownicy, tajemnicza mgła, magiczna zmiana koloru, lodowe bańki i odrzutowa rakieta.

W części plastycznej zajęć dzieci wykonywać będą ozdobne laurki oraz specjalne prezenty – pamiątkowe odciski dłoni w masie solnej. Wszystko z myślą o nadchodzącym święcie babć i dziadków.

Zgodnie ze wspomnianą zasadą: w piątek, tj. 18 stycznia, zapraszamy grupy szkolno-przedszkolne (w godz. 9:00 – 15:00); w sobotę, tj. 19 stycznia, rodziców i opiekunów z dziećmi ( w godz. 11:00 – 17:00).

Miejscem styczniowych zajęć będzie lokal Scena FORUM (I p. okolice Martes Sport).

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

info: forumgliwice.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here