KSIĄŻKI DLA PACJENTÓW OD CH FORUM

Jeszcze do piątku (23 listopada) w gliwickim CH FORUM można usiąść na którejś z dziesięciu ławek w kształcie otwartych książek. To część akcji Zaczytane Ławki, która dla gliwickiego centrum jest również pretekstem do współpracy ze Szpitalem Miejskim Nr 4. CH FORUM zostało patronem szpitalnej biblioteki i przez rok będzie o nią dbać oraz zbierać dla niej książki.

Uroczyste otwarcie Biblioteki Małego Pacjenta w Szpitalu Miejskim Nr 4 w Gliwicach miało bajkową oprawę. Razem z dziećmi animatorzy i przedstawiciele CH FORUM czytali bajki z serii przygód Słonia Elmera. Wszystkich rozbawił KonradKonyCzarkowski, komik, lalkarz i parodysta znany m.in. z programu „Mam Talent”. Jego „puppety”, czyli po polsku lalki, to zawsze gwarancja dobrej zabawy.

Do biblioteczki pod naszym patronatem na bieżąco trafiać będą książki, które już zbieramy do specjalnej urny. Mieści się ona przy wejściu głównym do  centrum. Mile widziane są wszystkie książki, ale te przeznaczone dla najmłodszych pacjentów sprawią nam najwięcej radości

CH FORUM zostało patronem szpitalnej biblioteki i przez rok będzie o nią dbać oraz zbierać dla niej książki.

Info: CH Forum Gliwice