Centrum Fizjoterapii Fizjofit po raz kolejny zaprasza na wykład na temat Wysiłkowego Nietrzymania Moczu

0
825

Wiek, uraz, odbyta radioterapia, cukrzyca, rozrost prostaty lub operacja usunięcia nowotworu gruczołu krokowego mogą przyczynić się do wystąpienia Wysiłkowego Nietrzymania Moczu u mężczyzn. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) schorzenie to jest już chorobą społeczną, na którą cierpi co najmniej 5% społeczeństwa.

Choć problem jest poważny i znacząco obniża komfort życia człowieka, pacjenci często celowo opóźniają udanie się do specjalisty, ponieważ wstydzą się swojego problemu. Jednak wcześnie zdiagnozowana choroba oraz wdrożone leczenie pod okiem specjalisty, zwiększają szanse na skuteczność terapii.

Centrum Fizjoterapii Fizjofit po raz kolejny zaprasza na wykład na temat Wysiłkowego Nietrzymania Moczu
. Podczas godzinnej prelekcji dowiesz się, jak zapobiegać WNTM oraz jak leczyć to schorzenie. Godzinny wykład zostanie przeprowadzony przez doświadczoną fizjoterapeutkę, specjalistkę w zakresie terapii Wysiłkowego Nietrzymania Moczu. Będzie również czas na zadawanie pytań. Udział w wykładzie jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest zgłoszenie udziału pod nr telefonu: 698 609 920 lub mailowo: fizjofit@fizjofit.pl.

Uwaga! Wykład skierowany jest do pacjentów i ich rodzin, którzy borykają się z WNTM. Nie jest to szkolenie dla fizjoterapeutów.