Bricomarche SPS Knurów: Zapowiedź spotkania z Jan Olbracht Super Spike

0
131

Pierwszy mecz we własnej hali – zapowiedź spotkania z Jan Olbracht Super Spike

Już w najbliższą środę 5 października zagramy swoje pierwsze spotkanie we własnym obiekcie w sezonie 2022/2023 w I lidze Amatorska Liga Piłki Siatkowej Atlas Tours Naszym przeciwnikiem będzie katowicki Jan Olbracht Super Spike Volleyball Team, czyli 5. ekipa minionego sezonu.

W poprzednim sezonie ekipa z Katowic debiutowała w I lidze RALPS. W swoim premierowym sezonie udało im się wygrać 11 pojedynków w fazie zasadniczej . W I rundzie play-off musieli uznać wyższość Leśnej Perły Damons Albion Team, zaś w drugiej rundzie play-off bez większych problemów ograli SMUKS Orzesze.

Podczas turnieju finałowego w maju 2022 roku w meczu o 5. miejsce pokonali ekipę z rybnickich Piasków i ostatecznie ukończyli sezon tuż za 4-ką ekip bijących się medale. Bieżący sezon Super Spike rozpoczął od przekonującego zwycięstwa 3:0 nad SMUKS Orzesze.

Patrząc przez pryzmat ubiegłego sezonu, to w szeregach rywali trzeba wyróżnić graczy z największą liczbą nagród MVP: Jakuba Wanata Tomasza Górczyńskiego i Michała Rączkę. Niewątpliwie to oni stanowili największą siłę swojej ekipy w minionym sezonie . Czy także w meczu z nami właśnie Ci gracze zabłysną? Mamy nadzieję, że nie (nie obraźcie się koledzy z Super Spike) i że to nasi zawodnicy będą brylować na boisku podczas tego meczu

Wszystkich kibiców zapraszamy na ten mecz!

środa, 5 października 2022 roku

hala MOSiR Knurów, Aleja Lipowa 12A

godz. 20:00 rozpoczęcie rozgrzewki

godz. 20:30 rozpoczęcie meczu

info: Bricomarche SPS Knurów