Błotnica Strzelecka/Knurów: Odbić się od dna

0
135

Błotnica Strzelecka/Knurów: Odbić się od dna

MTS Knurów po dwóch rozegranych spotkaniach okupuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi futsalu kobiet. Podopieczne trenera Oskara Radkiewicza po porażkach z Unią Opole i ROW-em Rybnik chcą poczuć smak zwycięstwa. Okazja do tego nadarza się znakomita, bowiem w najbliższą niedzielę knurowski zespół zmierzy się na wyjeździe z Plonem Błotnica Strzelecka, który także jak dotąd nie zdobył choćby punktu w bieżących rozgrywkach.

Najbliższy rywal knurowianek na co dzień rywalizuje na otwartych boiskach w rozgrywkach III ligi kobiet. Jednak zarówno na zielonej murawie jak i w hali zawodniczkom Plonu nie idzie najlepiej. W trzecioligowych rozgrywkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów, zaś w I lidze futsalu piłkarki z Błotnicy Strzeleckiej zanotowały falstart przegrywając trzy pierwsze spotkania.

Dla obu ekip niedzielny mecz ma spory ciężar gatunkowy. Zarówno Plon Błotnica Strzelecka jak i MTS Knurów chcą się przełamać i zdobyć pierwsze punkty w bieżącym sezonie uciekając z dolnych rejonów tabeli. Komu uda się ta sztuka? Odpowiedź na to pytanie poznamy w niedzielne popołudnie.

Początek niedzielnego spotkania o godzinie 17:30.

⚽️Plon Błotnica Strzelecka – MTS Knurów
📅Niedziela, 4 grudnia – godzina 17:30🕠
🏟Hala Sportowa ZAKSA – Kozielska 34, 47-100 Strzelce Opolskie

AW