Top Model, wcześniej znany jako Top Model. Zostań Modelką (do 3. edycji) – polski program typu reality show, wyprodukowany przez Rochstar na zlecenie stacji TVN. Premiera programu odbyła się 8 września 2010. Program emitowany jest na licencji amerykańskiej wersji programu America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni. Dotychczas powstało siedem edycji programu.

Po raz pierwszy w „ Arenie” Gliwice odbył się casting do 8. edycji „Top Model”. Przesłuchanie zostało zorganizowane w dniu 12 maja 2019 roku (niedziela).

Na największe modowe show w Gliwicach przybyły tłumy i trzeba przyznać, że w holu „ Areny” roiło się od wyjątkowych osobowości i pięknych rysów twarzy.

Od  samego początku można było zauważyć na twarzach kandydatów wielkie emocje, stres, napięcie w oczekiwaniu na moment spotkania z jury. Nawet jak adrenalina czasami sięgała zenitu to uśmiech nie schodził z oblicza uczestników.

Każda osoba, która przyszła na casting marzyła o karierze modela lub modelki.  By trafić na wybiegi światowej sławy projektantów i  pracować z najwspanialszymi fotografami, stylistami oraz choreografami.

Organizatorzy przebiegu castingu przez cały dzień niedzielny czekali na osoby wyróżniające się z tłumu, o niebanalnej osobowości i zdeterminowane, by spełnić swoje marzenia.

Terminy kolejnych castingów:

18 maja w Gdańsku

25 maja w Warszawie

Zobaczcie, co działo się za kulisami castingu w Gliwicach do 8. edycji „Top Model”.

Relacja: Agnieszka Łyko

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here