W weekend tłumy pasjonatów wędkarstwa odwiedziły Gliwice podczas kolejnej edycji Rybomanii! Tym razem pod wędkarskim szyldem ugościła Organizatorów Arena Gliwice. Rybomania to nie tylko imponująca ekspozycja, ale i niezwykła atmosfera. Właśnie taką stworzyło tysiące pasjonatów, którzy przyjechali po to, aby poczuć się częścią tej niezwykłej społeczności: prawdziwych pasjonatów i miłośników wędkarstwa.

RYBOMANIA to niezwykłe wydarzenie zrzeszające wszystkich pasjonatów wędkarstwa w Polsce, niesamowita okazja do zakupów oraz przestrzeń stworzona specjalnie po to, by móc podzielić się swoją pasją z innymi. Święto młodych i tych doświadczonych, profesjonalistów i amatorów. Wszystkich zebranych w jednym miejscu!

Rybomania jako wydarzenie, ale także jako atrakcja sama w sobie, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, nie tylko okolicznych sympatyków wędkarstwa, hoobystów, ale i osób, które odwiedziły nas z czystej ciekawości. – podsumowuje Patrycja Sopalska, rzecznik Areny Gliwice.-Jesteśmy miejscem wielu wydarzeń, nie tylko kulturalnych. Arena Główna to także przestrzeń ekspozycyjna. Te targi i recenzje odwiedzających są tego świetnym przykładem.

W weekend wszyscy mogli się spotkać pod jednym dachem aby poszerzyć swoje kompetencje, wymienić się doświadczeniami czy poznać nowinki techniczne. Organizatorzy od samego początku promują tę dyscyplinę i taką formę aktywności. Oprócz zabawy nie zabrakło akcentów edukacyjnych – podczas Rybomanii ochotnicy mieli okazję sprawdzić się dzięki symulatorom holu, zdobyć wiedzę na Akademii Młodego Wędkarza, czy uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych w ramach wydarzenia. Szczególnie dużą rolę na tegorocznej Rybomanii Gliwice odegrało wędkarstwo karpiowe. Ponad stu wystawców, tysiące odwiedzających oraz nieskończona ilość dobrej energii – tak można podsumować weekend w Arenie Gliwice.

Info: Arena Gliwice

Pisaliśmy o tym:

Gliwice: Rybomania 2019 w hali Arena Gliwice