Miasto Gliwice oraz Live Nation zapraszają:

 Slayer

Oraz goście specjalni

4 czerwca 2019, Gliwice, Arena Gliwice

Bilety w cenie od 190 PLN dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl

Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy wystartuje 4 grudnia o 10:00 i zakończy się 5 grudnia do godz. 9:00

Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami.

Twórcy najbardziej brutalnej, kipiącej agresją muzyki, pionierzy całego gatunku muzycznego, będący wzorem i szczytem aspiracji dla innych. Ponad 37 lat na scenie. Twórcy 12 albumów studyjnych i wielu albumów koncertowych, z 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata na koncie, zdobywcy pięciu nominacji i dwóch  nagród GRAMMY, mający własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetniający okładki setek magazynów, którzy przeżyli stratę jednego z założycieli zespołu – po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash/metal/punk, dobiega końca.

Po koncercie, który odbył się 27 listopada w Łodzi zespół ogłasza, że jeszcze jeden, ale już ostatni raz wystąpi w Polsce.

4 czerwca, polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera na żywo podczas koncertu w ramach trasy World Final Tour w Arenie Gliwice.

W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni.

SLAYER

Goście specjalni

4 czerwca 2019, Gliwice, Arena Gliwice

Info: Arena Gliwice


Zespół przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, dziękując za ich wsparcie, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami. 4 czerwca polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera na żywo w Arenie Gliwice, podczas ostatniego koncertu w ramach trasy World Final Tour.

To pionierzy całego gatunku muzycznego, będący wzorem i szczytem aspiracji dla innych. Od ponad 37 lat na scenie. Twórcy 12 albumów studyjnych i wielu albumów koncertowych, z 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata na koncie, zdobywcy dwóch nagród GRAMMY, mający własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetniający okładki setek magazynów. Po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash/metal/punk, dobiega końca.

Po koncercie, który odbył się 27 listopada w Łodzi zespół ogłosił, że jeszcze jeden, ale już ostatni raz wystąpi w Polsce.
4 czerwca 2019 r. polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera na żywo w Arenie Gliwice, podczas koncertu w ramach trasy World Final Tour .
W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni.

Bilety do nabycia od 5 grudnia, na Livenation.pl

Info: gliwice.eu