Gliwiczanie mają taniej. Arena Gliwice przygotowała kolejne zniżki dla gliwiczan.

Już za niecałe trzy tygodnie, w Arenie Gliwice zobaczymy spotkanie Polska-Niemcy, podczas którego towarzyski mecz rozegrają reprezentacje obu krajów. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

A już jutro od godziny 12:00 kolejna promocja dla gliwiczan, w której można zgarnąć bilety ze zniżką 50%. Promocja trwa tylko w piątek w kasach stacjonarnych do godziny 18:00 lub do wyczerpania puli. Ilość biletów ograniczona, dostępnych jest 1000 sztuk.

Obiekt, który powstał w sercu Śląska już drugi raz gości siatkarzy na boisku. Na początku roku, spotkanie w ramach Siatkarskiej Ligii Mistrzów rozegrali wicemistrzowie Włoch i Polski: Cucine Lube Civitanova i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Tym razem zobaczymy najlepszy polski skład mężczyzn pod przywództwem trenera Vitala Heynena. Sportowe emocje gwarantowane!

Wolontariusze poszukiwani!

Mecze na najwyższym poziomie to nie tylko pełne trybuny i gwiazdy świata sportu, ale również ogrom przygotowań i pełna obsługa techniczna. Arena Gliwice ogłasza nabór na wolontariuszy, którzy chcą dołączyć do zespołu i pomóc przy organizacji, a przy okazji zdobyć doświadczenie i zobaczyć jak robi się wielkie wydarzenia.

Więcej informacji pod adresem www.arenagliwice.com/wolontariat

Info: Arena Gliwice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here