Zapraszamy na siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej, którą tym razem poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju. Autorem scenariusza ‘Zabawa stulecia – Świętujemy 100-lecie Polski’ jest Robert Górski, który zaprosił do współpracy Ireneusza Krosnego, Marcina Dańca, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących i Igora Kwiatkowskiego.

Jak mówią organizatorzy: ‘Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa!”

Polska Noc Kabaretowa od kilku lat gromadzi kilkutysięczne publiczności podczas występów na terenie całej Polski.

Start: 28.10.2018, o godz. 18:00

Info: arenagliwice.com


28 października 2018 zagości w Arenie Gliwice siódma już edycja Polskiej Nocy Kabaretowej.  Widowisko rozrywkowe „Zabawa stulecia – Świętujemy 100-lecie Polski” poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju. Autorem scenariusza jest Robert Górski, który zaprosił do współpracy:

– Ireneusza Krosnego,

– Marcina Dańca,

– Kabaret Nowaki,

– Kabaret Skeczów Męczących,

– Igora Kwiatkowskiego.

Jak mówią organizatorzy: ‘Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa!”.

Zapraszamy do oglądania widowiska z miejsc w lożach zlokalizowanych na drugiej kondygnacji Areny Gliwice. Wszystkie loże są położone centralnie co gwarantuje bardzo dobry widok na scenę.

Dla naszych znakomitych gości prócz komfortowych miejsc w lożach przygotowaliśmy catering, miejsca parkingowe oraz zespół dbający o najwyższą jakość obsługi podczas pobytu w Arenie.

Zapraszamy zarówno do zakupu pojedynczych miejsc jak i rezerwacji na wyłączność całych lóż (dysponujemy lożami dla 12, 15, 18 lub 21 osób).

Cena pojedynczego biletu do loży wynosi 245 PLN brutto od osoby.

Obsługę Gości lóż prowadzi zespół hospitality Areny Gliwice. Wszelkie zapytania oraz rezerwacje prosimy kierować na adres: premium@arenagliwice.com

Polska Noc Kabaretowa stanowi świetną okazję do odwiedzenia Areny Gliwice zarówno dla Klientów, którzy znają już nasze gościnne progi jak i dla osób, które u nas jeszcze nie były.

Wszystkich Gości prosimy, aby przychodząc tego dnia do Areny Gliwice byli gotowi na niemal 4 godzin nieprzewidywalnych zwrotów akcji w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz pozostałych Artystów, którzy wystąpią w widowisku.

Do zobaczenia w Arenie Gliwice!

Info: arenagliwice.com