To będzie wspaniały dzień (jak z bajki).

Pierwszy raz w tej części Polski, młodzi artyści Warsztatowej Akademii Musicalowej zabiorą Was w ekscytującą podróż do położonego za siedmioma górami i siedmioma lasami świata fantazji, gdzie marzenia się spełniają!

Spektakl w reżyserii Pawła Podgórskiego rozgrzeje serca widzów małych jak i dużych. Usłyszycie największe przeboje z bajek i filmów wytwórni Disney’a. Wszyscy razem będą mogli zaśpiewać „Mam tę moc!” z Elsą i Anną czy pomóc Simbie, który „Strasznie już być tym królem chce”. Dosłownie!

Dzieci będą mogły aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu! Wasi „mali aktorzy” na scenie w towarzystwie bajkowych postaci? Tego nie można przegapić. Sam Walt Disney byłby zachwycony!

Wychowankowie „WAM’u” wierzą, że wszystko jest możliwe i chcą przekazywać tę wiedzę innym. Ich występ to artystyczne warsztaty w krainie wyobraźni, gdzie króluje ciekawość i kreatywność.

Już wkrótce rozpoczną się pierwsze castingi, o czym niebawem Was poinformujemy.

Przedstawienia odbędą się w godzinach:
• 14.00 | • 16.00 | • 18.00
Czas trwania – 55 minut

Warsztatowa Akademia Musicalowa (WAM)

to największa w Europie szkoła musicalowa, która powstała w październiku 2006 roku specjalnie dla utalentowanych młodych ludzi pragnących realizować swoje artystyczne marzenia. Akademia ma na swoim koncie nie tylko dziesiątki wielkich widowisk musicalowych, które odbyły się na największych scenach teatralnych i widowiskowych, ale także wspaniałe spektakle z kostiumami i scenografią na światowym poziomie, które pokochała publiczność z całej Polski. Oprócz występów w kraju, artyści WAM prezentowali swoje umiejętności na światowych scenach, między innymi w Paryżu czy Nowym Jorku. Artyści z Warsztatowej Akademii Musicalowej występowali również na deskach Teatru „The Videopolis Stage”w Disneylandzie.

Info: Arena Gliwice