1 grudnia w hali widowisko-sportowej Arena Gliwice najlepsi zawodnicy MMA zmierzą się podczas 46. Konfrontacji Sztuk Walki. Najważniejszą walką wieczoru będzie starcie między Tomaszem Narkunem i Mamedem Khalidovem.

1 grudnia w Arenie Gliwice królować będzie MMA, czyli mieszane sztuki walki, podczas których dozwolone są rzuty, ciosy, kopnięcia, dźwignie czy duszenia. Zaplanowano aż 9 pojedynków. Galę rozpocznie walka Krystiana Kaszubowskiego z Michałem Michalskim.Kolejne zaplanowane starcia również dostarczą kibicom ogromnych emocji. W okrągłych klatkach zobaczymy: Antuna Račicia  i Sebastiana Przybysza, Grzegorza Szulakowskiego i Mariana Ziółkowskiego, Artura Sowińskiego i Kamila Szymuszowskiego, Romana Szymańskiego i Daniela Torresa, Roberto Solicia i Viniciusa Bohrera, Mateusza Gamrota i Klebera Koike Erbsta, Marcina Wrzoska i Salahdina Parnasse’a.

Walką wieczoru gali KSW 46 w Gliwicach będzie rewanżowy pojedynek pomiędzy mistrzem wagi półciężkiej, Tomaszem Narkunem a legendą Mamedem Khalidovem.

Gala KSW 46 już 1 grudnia w Arenie Gliwice. Więcej informacji na stronie www.arenagliwice.com.

Info: gliwice.eu


Khalidov.

Niekwestionowana legenda sportów walki nad Wisłą, Mamed Khalidov walczy dla KSW już ponad 10 lat i w 20 starciach nikt nie potrafił znaleźć na niego sposobu. Dopiero w marcu tego roku po zaciętych trzech rundach fenomenalnego pojedynku zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn musiał uznać wyższość Tomasza Narkuna i odklepał ciasno zapięty trójkąt nogami.

Tomasz Narkun, najdłużej panujący mistrz KSW, stanie do rewanżu z Khalidovem po serii 6 wygranych z rzędu przed czasem. Dominator kategorii półciężkiej wszystkie dotychczasowe boje kończył nokautem lub poddaniem, z czego aż dwanaście w pierwszej rundzie. Wirtuoz parteru na KSW 42 zwyciężył z Mamedem i zatrzymał jego passę 2918 dni bez porażki.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w grudniu!

KSW już od 2008 roku pojawia się w tym regionie Polski i zawsze zapewnia kibicom karty walk, które przepełnione są topowymi nazwiskami i pamiętnymi bojami. Tym razem nie będzie inaczej, a widzowie będą mieli szansę zobaczyć pojedynki, które z całą pewnością zapiszą się złotymi zgłoskami w historii polskiej organizacji.

Bądźcie z nami! Bilety na www.ebilet.pl!

Info: arenagliwice.com


Bilety na KSW 46 rozeszły się błyskawicznie – 1 grudnia w hali Arena Gliwice zmagania mistrzów MMA będzie oglądać 15 0000 widzów. Fani sztuk walki będą mogli spotkać się z zawodnikami także w Strefie Fana i przybić piątkę m.in. Pudzianowskiemu, Janikowskiemu i Bedorfowi.

Strefa Fana zostanie otwarta w sobotę na 3 godziny na Małej Arenie. Zaplanowane są spotkania z zawodnikami, którzy wieczorem zmierzą się ze sobą podczas gali. Miłośnicy sztuk walki będą mieli okazję by zrobić sobie zdjęcie lub zdobyć autograf od Mariusza Pudzianowskiego, Damiana Janikowskiego czy Karola Bedorfa.

Organizatorzy zaplanowali także  wiele innych atrakcji dla kibiców, w tym konkursy z nagrodami. Strefa ruszy o godzinie 15.00 i potrwa do 18.00. Wstęp wolny!

Natomiast w piątek 29 listopada w Małej Arenie zaplanowano oficjalne ważenie zawodników KSW 46.  To wydarzenie również jest otwarte dla publiczności. Więcej informacji na stronie arenagliwice.com.

Info: gliwice.eu