UWAGA ! UWAGA ! UWAGA !

Mamy nazwiska osób,
które z osobą towarzyszącą
będą mogły uczestniczyć
pod naszym patronatem

w imprezie

The Voice of Poland – Arena GLIWICE

Oto ONE : ( te nazwiska 🙂 )

1. Musiolik Agnieszka
2. Anka Sobczak
3. Oliwia Duraj
4. Ewa Koczór
5. Jacek Rusinek

ps.
Prosimy o potwierdzenie w informacji na messengerze

========================================

„Bitwy The Voice of Poland” na scenie Areny Gliwice!

Już 24 listopada w Arenie Gliwice wystąpią na jednej scenie młodzi wokaliści z Programu „The Voice Kids” oraz artyści znani z „The Voice of Poland”. Uczestnicy jednego z najpopularniejszych show zmierzą się w wielkiej muzycznej bitwie. Pojawią się także gwiazdy, które rozpoczynały swoją karierę w programie „The Voice of Poland”. Dziś są gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

W poprzednim koncercie „Bitwy The Voice of Poland w Kołobrzegu” udział wzięli Rafał Brzozowski, Sarsa oraz Edyta Górniak.

Info: arenagliwice.com


Miasto Gliwice zaprasza na „Bitwy The Voice of Poland”!

Podczas koncertu na jednej scenie wystąpią młodzi wokaliści z programu „The Voice Kids” oraz artyści znani z „The Voice of Poland”.

Wśród gwiazd zobaczymy Rafała Brzozowskiego, który także poprowadzi koncert, zespół 4Dreamres oraz Cleo!

Koncert odbędzie się 24.11.2018, o godzinie 18.00 w Arena Gliwice!

Info: Arena Gliwice

Info: arenagliwice.com


24 listopada w wokalnych starciach zmierzą się uczestnicy programów „The Voice Kids” i „The Voice of Poland”. Podczas superkoncertu wystąpią także Rafał Brzozowski, Cleo i 4Dreamers. Miasto Gliwice zaprasza!

Drużynę rozśpiewanych dzieciaków będą reprezentować: Antek Scardina, Gabrysia Kurzac, Nela Zawadzka, Oliwia Kopiec oraz Kuba Krajkowski. Stawić im czoła spróbują dorośli wokaliści: Gracjan Kalandyk, Marie Napieralska, Piotr Tłustochowicz, Magdalena Dąbkowska i Jerzy Grzechnik.

Która drużyna będzie triumfować? O tym przekonamy się już w sobotę 24 listopada podczas megakoncertu w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Akademickiej 50. Poprowadzi go Rafał Brzozowski, uczestnik pierwszej edycji „The Voice of Poland”, którego kariera nabrała rozpędu między innymi dzięki występom w programie. Na scenie usłyszymy także grupę 4Dreamers. Jej członkowie – czterech uzdolnionych muzycznie chłopaków – poznali się podczas nagrań programu „The Voice Kids”. A na deser – Cleo, megapopularna popowa wokalistka.

Bitwy i koncert rozpoczną się o godz. 18.00. Bilety można kupić za pośrednictwem portalu eBilet. Uwaga! W sprzedaży są także pakiety rodzinne 3+1.

Info: gliwice.eu